Deelnemers 2017

Startnummer Naam merk type vermogen klasse
O1.7-3 Niels Van Dorp Hanomag Perfect 400 32 Old-timers klasse tot 1.700 kg 2WD
O1.7-4 Rick Van Den Bosch Bukh Super 302 30 Old-timers klasse tot 1.700 kg 2WD
O1.7-5 Wim Van Leeuwen Zetor 3011 35 Old-timers klasse tot 1.700 kg 2WD
O1.7-6 Arjen Breure Mc Cormick D324 24 Old-timers klasse tot 1.700 kg 2WD
O2.5-1 Adriaan Nieuwenhuis John Deere 930 42 Old-timers klasse tot 2.500 kg 2WD
O2.5-2 Adrie Molenaar International 423 42 Old-timers klasse tot 2.500 kg 2WD
O2.5-3 Dirk Melman Same Centauro 60 Old-timers klasse tot 2.500 kg 2WD
O2.5-4 Mark Molenaar International 383 38 Old-timers klasse tot 2.500 kg 2WD
O2.5-5 Joep Engel Deutz 5206 50 Old-timers klasse tot 2.500 kg 2WD
O2.5-6 Peter De Jong Ford 4600 65 Old-timers klasse tot 2.500 kg 2WD
O2.5-7 Gijs Molenaar International 423 42 Old-timers klasse tot 2.500 kg 2WD
O2.5-8 Erwin Van Rijn Renault 651 65 Old-timers klasse tot 2.500 kg 2WD
O2.5-9 V.J. Van Zanten Deutz 6006 60 Old-timers klasse tot 2.500 kg 2WD
O2.5-10 Wies Van Wees Nuffield Universal Three 39 Old-timers klasse tot 2.500 kg 2WD
O2.5-11 Rick Gijzenberg Fiat 450 60 Old-timers klasse tot 2.500 kg 2WD
O2.5-12 Coen Rotteveel Same Minitauro 60 60 Old-timers klasse tot 2.500 kg 2WD
O2.5-13 Tim Van Waaij Lamborghini R503 50 Old-timers klasse tot 2.500 kg 2WD
O2.5-14 Michiel Kompier Massey Ferguson Mf 65 56 Old-timers klasse tot 2.500 kg 2WD
O2.5-15 Roy Lakerveld Zetor 25A 28 Old-timers klasse tot 2.500 kg 2WD
O2.5-16 Gert-Jan Klaasse Bos Ford 4000 55 Old-timers klasse tot 2.500 kg 2WD
O2.5-17 Arjan Steenkamer Deutz D5006 50 Old-timers klasse tot 2.500 kg 2WD
O2.5-18 Guus Van Hamburg Renault N 70 45 Old-timers klasse tot 1.700 kg 2WD
O3.5-1 Michael Smits Ford 5000 75 Old-timers klasse tot 3.500 kg 2WD
O3.5-2 Wesley Melman Same Saturno 80 Old-timers klasse tot 3.500 kg 2WD
O3.5-3 Tom Molenaar International 844S 84 Old-timers klasse tot 3.500 kg 2WD
O3.5-4 Lars Kraak Fordson Major 95 Old-timers klasse tot 3.500 kg 2WD
O3.5-5 Henk Pleij Deutz 10006 80 Old-timers klasse tot 3.500 kg 2WD
O3.5-6 Ernstjan Bus Ford 5000 75 Old-timers klasse tot 3.500 kg 2WD
O3.5-7 Jan Groenewoud Deutz-Fahr Intrac 2003 60 Old-timers klasse tot 3.500 kg 2WD
O3.5-8 Wim Buitenhuis Fiat Som 60 60 Old-timers klasse tot 3.500 kg 2WD
O3.5-9 Elsemieke Van Der Ham Ford 4000 60 Old-timers klasse tot 3.500 kg 2WD
O3.5-10 Rob Van Klink Ford 7000 80 Old-timers klasse tot 3.500 kg 2WD
O3.5-11 Coen Borst Fendt 108 95 Old-timers klasse tot 3.500 kg 2WD
O3.5-12 Eef Salentijn Deutz Fahr 5207 55 Old-timers klasse tot 1.700 kg 2WD
2.5-1 Hans Heemskerk Kubota M5030Su 6 Cylinder 54 Standaard klasse tot 2.500 kg 2WD
2.5-2 Anne Van Der Peet International 633 60 Standaard klasse tot 2.500 kg 2WD
2.5-3 Wim Dhaene Mc Cormick 423 40 Standaard klasse tot 2.500 kg 2WD
2.5-4 Corné Rus Fiat 640 64 Standaard klasse tot 2.500 kg 2WD
2.5-5 Danny Buitenhuis Renault 551 58 Standaard klasse tot 2.500 kg 2WD
2.5-6 Robin Kompier John Deere 2030 68 Standaard klasse tot 2.500 kg 2WD
2.5-7 Ruben Hofman David Brown 990 60 Standaard klasse tot 2.500 kg 2WD
2.5-8 Tim Verbeek John Deere 1020 60 Standaard klasse tot 2.500 kg 2WD
2.5-9 Piet Buitenhuis Renault 551 55 Standaard klasse tot 2.500 kg 2WD
2.5-10 Suzanne Van Leeuwen John Deere 1130 56 Standaard klasse tot 2.500 kg 2WD
3.5-1 Johan De Groot International 946 90 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
3.5-2 Rene Muller John Deere 3120 95 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
3.5-3 Gerard Beelen David Brown 1412 95 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
3.5-4 Jasper Monster Renault 781 80 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
3.5-5 Jur Parlevliet Lamborghini R704 80 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
3.5-6 Victor Van Zanten Deutz 7006 70 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
3.5-7 Nena Van Wees International 844-S 80 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
3.5-8 Peter Immink John Deere 3130 90 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
3.5-9 Arjen Van Der Holst International 633 4 Wd 52 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
3.5-10 Erik Otter Deutz D5005 50 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
3.5-11 Jan Verhagen International 523 50 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
3.5-12 Anouk Duivenvoorden Fendt 304 59 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
3.5-13 Sabine Van De Kooij David Brown 1212 80 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
3.5-14 Maarten Van Dolder Lamborghini 674 Dt 64 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
3.5-15 Stefan Van Leeuwen John Deere 2130 75 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
3.5-16 Michael Pelgrom Deutz D6507 65 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
3.5-17 Arend Van Wissen International 633 52 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
3.5-18 Arno Van Schajik International 844S 85 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
3.5-19 John Keizer John Deere 2040 70 Standaard klasse tot 3.500 kg 2WD
4.5-1 Nick Van Bentem Landini Vision 105 98 Standaard klasse tot 4.500 kg 4WD
4.5-2 Jaap De Jong County 1164Tw 120 Standaard klasse tot 4.500 kg 4WD
4.5-3 Peter Driesse International 1246 130 Standaard klasse tot 4.500 kg 4WD
4.5-4 Lars Castelijn Fendt 311Lsa 100 Standaard klasse tot 4.500 kg 4WD
4.5-6 Jan Parlevliet Ford 7400 110 Standaard klasse tot 4.500 kg 4WD
4.5-7 Wessel De Jong Ford Ninety Five Hundred 110 Standaard klasse tot 4.500 kg 4WD
4.5-8 Rick Van Leeuwen Fendt 309 90 Standaard klasse tot 4.500 kg 4WD
4.5-9 Arjen Van Der Veek International 1246 110 Standaard klasse tot 4.500 kg 4WD
4.5-10 Kees Wesselingh Ford 7740 90 Standaard klasse tot 4.500 kg 4WD
4.5-11 Mitchel Moerland John Deere 2850 86 Standaard klasse tot 4.500 kg 4WD
4.5-12 Fons Heemskerk David Brown 1690 100 Standaard klasse tot 4.500 kg 4WD
4.5-13 Maarten Den Hertog Fendt 612 125 Standaard klasse tot 4.500 kg 4WD
4.5-14 Bo Otter Deutz 13006 130 Standaard klasse tot 4.500 kg 4WD
4.5-15 Bart Nieuwenhuizen Ford 1186 100 Standaard klasse tot 4.500 kg 4WD
4.5-16 Heilise Roos Fendt 307 75 Standaard klasse tot 4.500 kg 4WD
5.5-1 Simon Munsterman John Deere 3050 92 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-2 Lars Strooper Ford 8240 110 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-3 Janjaap Hoogland Farmall 806 120 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-4 Martin Verschoor Fiat 88-94 Dt 130 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-5 Piet Slik International 1066 125 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-6 Corné Nieuwenhuis Mc Cormick X6.440 140 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-8 Sven Van Rooijen Ford County 1164 120 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-9 Luc Van Santen Case International 1056Xl 105 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-10 Ruben Blom Deutz-Fahr Agrotron K420 112 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-11 Jaco Van Rijssel Case 1694 100 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-12 Nick Teeuwen Ford 7840 110 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-13 Rene Mooijman International 955 Xl 95 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-14 Dirk Borst Deutz Dx 6.10 100 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-15 Paul Van Schaik Fendt 614 S 150 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-16 Maikel Ammerlaan New Holland Ts 90 90 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-17 Partick Meijer Massey Ferguson 1130 140 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-18 Hans Van Leeuwen John Deere 3650 120 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-19 Nico Van Leeuwen Zetor 102441 130 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-20 Roelof Van Der Marel Ford 9600 130 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-21 Marien Van Beusekom Case International 1056Xl 105 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-22 Jos Van Schaik International 1066 135 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-23 Patrick Van Niekerk New Holland 8340 125 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-24 Pim Van Der Post Fendt 614 S 150 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-25 Mike Den Drijver Deutz Fahr Agrostar 6.21 130 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-26 Mario Van Der Elst John Deere 4040 110 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-27 Monique Veerman Ford 8210 110 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-28 Jelle Van Der Peet John Deere 3350 103 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
5.5-29 Christa Gerrits International 1066 140 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
6.5-1 Erik Blom Deutz 6140 P 140 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-2 Nico Van Der Hulst Fendt 312 125 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-3 Wouter Maat Deutz Fahr Agrotron M620 160 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-4 Pieter Smit Fendt 514C 145 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-5 Jorgen Verhoeff Deutz-Fahr Agrotron 150 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-6 Martien Alkemade New Holland Tsa 135 135 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-7 Luuk Vd Heuvel Fendt 312 120 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-8 Koen Prins Deutz-Fahr Agrotron 150 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-9 Teun Salman Case International Maxxum 150 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-10 Nol Van Wees Fendt 312 125 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-11 Bas Munsterman New Holland 8260 125 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-12 Daan Thomassen Fendt 309 90 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-13 Daan Kemperman Deutz 128 140 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-14 Jan Willem Buitenhuis Claas Arion640 185 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-15 Daniëlle Dekker Fendt 415 150 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-17 Johan Van Leeuwen Steyr 9145 145 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-18 Robert Van Der Plas John Deere 6920S 170 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-19 Ton Bergh Case International Maxxum 5150 130 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-20 Brian Van Bruggen Deutz-Fahr 150 150 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-21 Edwin De Groot Case International Maxxum Cvx 130 130 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-22 Jesse Mul Claas Arion 530 145 Standaard klasse tot 6.500 kg 4WD
6.5-23 Rineke Nieuwenhuis Claas 567 125 Standaard klasse tot 5.500 kg 4WD
8.5-1 Hielke Hoogland Case International Mx 150 150 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-2 Jan Sr Loozeman International 5488 205 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-3 Danny Smits Fendt 720 200 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-4 Paul Van Egmond Case International Puma 165 Cvx 165 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-5 Tim Visser Fendt 615 185 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-6 Rene Monster Xylon 524 145 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-7 Cor Bos Case 1470 145 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-8 Eep-Jan Groenewoud Fendt 714 145 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-9 Frans Van Der Slot Case International Puma Cvx 130 190 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-10 Rene Salman Fendt 718 180 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-11 Mike Duivenvoorden International 1566 161 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-12 John Mooijman Case International 1455Xl 145 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-13 Matthijs De Gast John Deere 6630 160 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-14 Nick Blommestijn Massey Ferguson 7618 180 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-15 Jan Versteegen Fendt 724 S4 240 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-16 Robert Roos John Deere 6140R 140 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-17 Pim Mulder Fendt 926 260 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-18 Hidde Van Der Peet Case International 1455Xl 145 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-19 Mike Van Raavens Deutz Agrotron 225 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-20 Chris Lievaart International 1455Xl 145 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-21 Peter Kastelein Steyr 9145 185 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-22 Sander Van Dijk Deutz Fahr 6190 190 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-23 Vincent Bon Deutz 180 Ttv 180 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-24 Alex Van Der Maarl Fendt 724 240 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-25 Chris De Groot Case International Cvx 160 160 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-26 André Visser Fendt 820 Vario 205 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-27 Maurice Dhaene International 3588 165 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
8.5-28 Erik Visser Fendt 820 Vario 205 Standaard klasse tot 8.500 kg 4WD
11.0-1 René Visser Fendt 822 Vario 220 Standaard klasse tot 11.000 kg 4WD
11.0-2 Quirijn Meijer International 4368 320 Standaard klasse tot 11.000 kg 4WD
11.0-3 Bart Smit Fendt 926 265 Standaard klasse tot 11.000 kg 4WD
11.0-4 Marcel Van Diemen Fendt 926 270 Standaard klasse tot 11.000 kg 4WD
11.0-5 Jan Jr Loozeman Case International Mx 200 220 Standaard klasse tot 11.000 kg 4WD
11.0-6 Richard Roos Fendt 939 309 Standaard klasse tot 11.000 kg 4WD
11.0-7 Laurens Van Braak Deutz Fahr 7250 250 Standaard klasse tot 11.000 kg 4WD
11.0-8 Robbert Voshart Fendt 930 300 Standaard klasse tot 11.000 kg 4WD
11.0-9 Marcel Lommerse Case International 1455 Xl 145 Standaard klasse tot 11.000 kg 4WD
11.0-10 Ed Van Der Tang Fendt 930 300 Standaard klasse tot 11.000 kg 4WD
11.0-11 Frank Vos Fendt 936 365 Standaard klasse tot 11.000 kg 4WD
11.0-12 Daniël Van Der Weijdne Fendt 828 280 Standaard klasse tot 11.000 kg 4WD
11.0-13 Wouter Kempen Fendt 824 Favorit 240 Standaard klasse tot 11.000 kg 4WD
11.0-14 Sjaak Slingerland Fendt 936 360 Standaard klasse tot 11.000 kg 4WD
11.0-15 Kees Rigter Belarus 1507 250 Standaard klasse tot 11.000 kg 4WD
11.0-16 Marc Albering Fendt 822 220 Standaard klasse tot 11.000 kg 4WD
15.0-1 Maurits Immink Fendt 1050 500 15 ton superklasse
15.0-2 Maurice Kuiper New Holland T7.290 290 15 ton superklasse
15.0-3 Ron Bader New Holland T7.315 315 15 ton superklasse
15.0-4 Corstian Voshart John Deere 7280R 280 15 ton superklasse
7.0-1 Han Groeneveld John Deere 4620 135 7 ton Two Wheel Drive
7.0-2 Duo Avis – De Jong John Deere 6030 196 7 ton Two Wheel Drive
7.0-3 V.J. Van Zanten Deutz Allis 9505 300 7 ton Two Wheel Drive
7.0-4 Anold Dorrepaal International 1246 300 7 ton Two Wheel Drive
7.0-5 Reinoud Van Meijeren John Deere 4440 160 7 ton Two Wheel Drive
7.0-6 Gerrit Borsen John Deere 4440 165 7 ton Two Wheel Drive
S3.5-1 Jan Sr/Jr Loozeman Ford Major ??? Venneper Hobbysport 3.500 kg 2WD
S3.5-2 Duo Avis – De Jong Fiat 800 400 Venneper Hobbysport 3.500 kg 2WD
S3.5-3 Dennis Van Der Werff Renault 1451 500 Venneper Hobbysport 3.500 kg 2WD
S3.5-4 Victor Van Zanten Deutz 10006 200 Venneper Hobbysport 3.500 kg 2WD
S3.5-5 Team Nieuwenhuis John Deere 4430 ??? Venneper Hobbysport 3.500 kg 2WD
S3.5-6 Adel Rigter Fiat 850 250 Venneper Hobbysport 3.500 kg 2WD
t12.5-1 Pum Enthoven Mercedes 1824 420 Venneper Trucks klasse 12.500 kg
t12.5-2 Wesly Pannekoek International 1900 320 Venneper Trucks klasse 12.500 kg
t12.5-3 Rick Stammes Man 6X4 540 Venneper Trucks klasse 12.500 kg
t12.5-4 Albert Kwaak Van Der Diamond T 980 185 Venneper Trucks klasse 12.500 kg
t12.5-5 Dick  Nijssen Scania 165 580 Venneper Trucks klasse 12.500 kg
t12.5-6 Quirijn Meijer Scania Ls 140 350 Venneper Trucks klasse 12.500 kg
t12.5-7 Willem Boterbloem Scania R500 500 Venneper Trucks klasse 12.500 kg
t12.5-8 Jeroen Stammes Man 6X4 540 Venneper Trucks klasse 12.500 kg
3-03 Team van Dodeweerd  DAF 95 XF VTN sport 9,5 ton
3-17 UCE Trading  Volvo FM10 Tweety VTN sport 9,5 ton
3-04 Volvo Van Dijk  Volvo FH16 VTN sport 9,5 ton
3-11 Bad Bull  Volvo F16 VTN sport 9,5 ton
3-18 Double Trouble  Iveco Eurostar 440-52 VTN sport 9,5 ton
3-01 Team van Rijswijk  Renault AE Magnum VTN sport 9,5 ton
3-21 Old Scrap Never Dies  MAN 19.502 FLT VTN sport 9,5 ton
3-06 Van Schilt Pulling  Scania 143-450 VTN sport 9,5 ton
3-07 Shavepower  Iveco Eurostar VTN sport 9,5 ton
3-10 P. Bos veevoeders  DAF 85 VTN sport 9,5 ton
3-02 Team Van Keulen  DAF 95 VTN sport 9,5 ton
3-13 Breedijk Truckpulling Team  Renault AE560 VTN sport 9,5 ton